Naam | Caroline Vandenbulcke | Shorttrackonline |
Categorie | Senior | STBEL20601199401 |
Woonplaats | Nieuwkerken | |
Afstand | Tijd | Plaats | Datum |
---|---|---|---|
500 meter | 51.600 | Hasselt BEL | 02/04/23 |
777 meter | 1:24.428 | Oberstdorf GER | 06/08/21 |
1000 meter | 1:45.320 | Hasselt BEL | 02/04/23 |
1500 meter | 2:47.310 | Deurne BEL | 19/03/23 |
3000 meter | 7:21.253 | Lommel BEL | 25/02/17 |
29/07/23 | Oberstdorf GER | Oberstdorf Shorttrack Summercamp 12th | Women Senior |
Overall Ranking: 12th, 500 meter: 3rd, 1000 meter: 1st | |||
29/07/23 | Oberstdorf GER | Oberstdorf Shorttrack Summercamp 12th | Women B/A/S |
Overall Ranking: 12th, 500 meter: 3rd, 1000 meter: 1st | |||
30/09/23 | Den Haag NED | Lara van Ruijven Memorial | Women Junior A/B Senior |
Overall Ranking: 11th, 500 meter: 2nd, 1000 meter: 2nd | |||
30/09/23 | Den Haag NED | Lara van Ruijven Memorial | Women Senior |
Overall Ranking: 11th, 500 meter: 2nd, 1000 meter: 2nd | |||
21/10/23 | Groningen NED | Autumn Tournament | Women Jun AB/Sen |
Overall Ranking: 3rd, 500 meter: 2nd, 1000 meter: 2nd | |||
26/11/23 | Tilburg NED | Regional League Benelux Cup 1 | Senior-Masters |
Overall Ranking: 8th, 500 meter: 8th | |||
02/12/23 | Hasselt BEL | Regional League Benelux Cup 2 | Junior ABCSM Div A |
Overall Ranking: 20th, 500 meter: 20th, 1000 meter: 20th | |||
17/12/23 | Luxemburg LUX | Regional League Benelux Cup 3 | Junior ABCSM Div B |
Overall Ranking: 2nd, 500 meter: 2nd, 1000 meter: 5th | |||
10/02/24 | Deurne BEL | Regional League Beneluxcup 4 | Jun ABC/Sen Div A |
Overall Ranking: 13th, 500 meter: 13th, 1000 meter: 13th | |||
24/02/24 | Hasselt BEL | Speculaas Cup - Golden Sun Award | Women Senior |
Overall Ranking: 4th, 500 meter: 3rd, 500 meter: 3rd, 500 meter: 3rd, 500 meter: 3rd, 1000 meter: 4th, 1000 meter: 4th, 1000 meter: 4th, 1000 meter: 4th, 1500 meter: 5th, 1500 meter: 5th, 1500 meter: 5th, 1500 meter: 5th | |||
24/02/24 | Hasselt BEL | Speculaas Cup - Golden Sun Award | Women Master |
Overall Ranking: 4th, 500 meter: 3rd, 500 meter: 3rd, 500 meter: 3rd, 500 meter: 3rd, 1000 meter: 4th, 1000 meter: 4th, 1000 meter: 4th, 1000 meter: 4th, 1500 meter: 5th, 1500 meter: 5th, 1500 meter: 5th, 1500 meter: 5th | |||
24/02/24 | Hasselt BEL | Speculaas Cup - Golden Sun Award | Senior + Masters |
Overall Ranking: 4th, 500 meter: 3rd, 500 meter: 3rd, 500 meter: 3rd, 500 meter: 3rd, 1000 meter: 4th, 1000 meter: 4th, 1000 meter: 4th, 1000 meter: 4th, 1500 meter: 5th, 1500 meter: 5th, 1500 meter: 5th, 1500 meter: 5th | |||
24/02/24 | Hasselt BEL | Speculaas Cup - Golden Sun Award | Men Master |
Overall Ranking: 4th, 500 meter: 3rd, 500 meter: 3rd, 500 meter: 3rd, 500 meter: 3rd, 1000 meter: 4th, 1000 meter: 4th, 1000 meter: 4th, 1000 meter: 4th, 1500 meter: 5th, 1500 meter: 5th, 1500 meter: 5th, 1500 meter: 5th | |||
09/03/24 | Charleville-Mézières FRA | National League FRA Trophee National 5 | TN Poule 2 |
Overall Ranking: 12th, 500 mètres: 15th, 1000 mètres: 14th, 1500 mètres: 7th | |||
23/03/24 | Deurne BEL | National Championships Belgium | Divisie Sen + U18 Women |
500 meter: 3rd, 500 meter: 5th, 500 meter: 5th, 500 meter: 5th, 1000 meter: 5th, 1000 meter: 5th, 1000 meter: 5th, 1000 meter: 3rd, 1500 meter: 5th, 1500 meter: 3rd, 1500 meter: 5th, 1500 meter: 5th | |||
23/03/24 | Deurne BEL | National Championships Belgium | Senior Women |
500 meter: 3rd, 500 meter: 5th, 500 meter: 5th, 500 meter: 5th, 1000 meter: 5th, 1000 meter: 5th, 1000 meter: 5th, 1000 meter: 3rd, 1500 meter: 5th, 1500 meter: 3rd, 1500 meter: 5th, 1500 meter: 5th | |||
23/03/24 | Deurne BEL | National Championships Belgium | U18 Women |
500 meter: 3rd, 500 meter: 5th, 500 meter: 5th, 500 meter: 5th, 1000 meter: 5th, 1000 meter: 5th, 1000 meter: 5th, 1000 meter: 3rd, 1500 meter: 5th, 1500 meter: 3rd, 1500 meter: 5th, 1500 meter: 5th | |||
30/03/24 | Gent BEL | Easter Tournament 42nd - Golden Sun Award | Junior B Women |
500 meter: 10th, 500 meter: 10th, 500 meter: 10th, 1000 meter: 9th, 1000 meter: 9th, 1000 meter: 9th, 1500 m SF: 8th, 1500 m SF: 8th, 1500 m SF: 8th | |||
30/03/24 | Gent BEL | Easter Tournament 42nd - Golden Sun Award | Junior A + Senior Women |
500 meter: 10th, 500 meter: 10th, 500 meter: 10th, 1000 meter: 9th, 1000 meter: 9th, 1000 meter: 9th, 1500 m SF: 8th, 1500 m SF: 8th, 1500 m SF: 8th | |||
30/03/24 | Gent BEL | Easter Tournament 42nd - Golden Sun Award | Junior AB + Senior Women |
500 meter: 10th, 500 meter: 10th, 500 meter: 10th, 1000 meter: 9th, 1000 meter: 9th, 1000 meter: 9th, 1500 m SF: 8th, 1500 m SF: 8th, 1500 m SF: 8th |
Contacteer ons dan via email: info@stkg.be. Andere mogelijkheden voor contact vind je op onze contactpagina.