Kalender

Sla de STKG-agenda op (bv op smartphone, Outlook ...) zodat je altijd op de hoogte blijft! Trainingen: en Events:

 

Clubevenementen Trainingen Wedstrijden
Algemeen Schaatstraining Clubkampioenschap
Rollerparade Droogtraining Nationale wedstrijd
Fietstraining Internationale wedstrijd
StarClass wedstrijd
ISU wedstrijd
Olympische Spelen

Alleen toekomstig

DatumPlaats
di 4 jul 2017 18:30DroogtrainingKeizerpark (BEL)
do 6 jul 2017 18:30DroogtrainingBlaarmeersen (BEL)
di 11 jul 2017 18:30DroogtrainingKeizerpark (BEL)
do 13 jul 2017 18:30DroogtrainingBlaarmeersen (BEL)
di 18 jul 2017 18:30DroogtrainingBlaarmeersen (BEL)
di 25 jul 2017 18:30DroogtrainingKiezerpark (BEL)
do 27 jul 2017 18:30DroogtrainingBlaarmeersen (BEL)
29 jul - 5 aug 2017Oberstdorf Shorttrack Summercamp TrophyOberstdorf (GER)
di 8 aug 2017 18:30DroogtrainingKeizerpark (BEL)
di 15 aug 2017 18:30DroogtrainingKeizerpark (BEL)
do 17 aug 2017 18:30DroogtrainingBlaarmeersen (BEL)
18-20 aug 2017World Cup Qualifier USA - AmCup nr 1Salt Lake City, UT (USA)
di 22 aug 2017 18:30DroogtrainingKeizerpark (BEL)
do 24 aug 2017 18:30DroogtrainingBlaarmeersen (BEL)
di 29 aug 2017 18:30DroogtrainingKeizerpark (BEL)
do 31 aug 2017 18:30DroogtrainingBlaarmeersen (BEL)
1 sep 2017Courmayeur Cup -QualifyingCourmayeur (ITA)
2- 3 sep 2017Courmayeur CupCourmayeur (ITA)
2 sep 2017KNSB Cup 1Heerenveen (NED)
di 5 sep 2017 18:30DroogtrainingKeizerpark (BEL)
do 7 sep 2017 18:30DroogtrainingBlaarmeersen (BEL)
8-10 sep 2017Qualifying competition for World ChampionshipsMinamaki (JPN)
9-10 sep 2017International Invitation CupHeerenveen (NED)
di 12 sep 2017 18:30DroogtrainingKeizerpark (BEL)
do 14 sep 2017 18:30DroogtrainingBlaarmeersen (BEL)
17 sep 2017Nottingham OpenNottingham (GBR)
di 19 sep 2017 18:30DroogtrainingKeizerpark (BEL)
do 21 sep 2017 18:30DroogtrainingKristallijn Gent (BEL)
22 sep 2017Selectiewedstrijd WorldcupsHeerenveen (NED)
25 sep 2017Club League EV Dresden no.1Dresden (GER)
ma 25 sep 2017 19:15Schaatsen - HeavyKristallijn Gent (BEL) 
I: 5.0  W: 4.0
di 26 sep 2017 18:30Schaatsen - TechniekKristallijn Gent (BEL) 
28 sep - 1 okt 2017Audi ISU World CupBudapest (HUN)
do 28 sep 2017 18:45Schaatsen - UithoudingKristallijn Gent (BEL)
ma 2 okt 2017 19:15Schaatsen - TechniekKristallijn Gent (BEL) 
di 3 okt 2017 18:45Schaatsen - TechniekKristallijn Gent (BEL)  
5- 8 okt 2017Audi ISU World CupDordrecht (NED)
do 5 okt 2017 18:45Schaatsen - SnelheidKristallijn Gent (BEL)
ma 9 okt 2017 19:15Schaatsen - TactiekKristallijn Gent (BEL) 
di 10 okt 2017 18:45Schaatsen - TechniekKristallijn Gent (BEL) 
do 12 okt 2017 18:45Schaatsen - UithoudingKristallijn Gent (BEL) 
14 okt 2017KNSB Cup 2Zoetermeer (NED)
14-15 okt 20173rd Valcellina Trophy - National League Coppa Italia no.1Claut (ITA)
14 okt 2017Peak Stirling OpenThe Peak Stirling (GBR)
14 okt 2017Opening GamesTurnhout (BEL)
15 okt 2017Regionale competitie Noord-Oost no.1Leeuwarden (NED)
15 okt 2017Auchenharvie OpenAuchenharvie (GBR)
ma 16 okt 2017 19:15Schaatsen - UithoudingKristallijn Gent (BEL) 
di 17 okt 2017 18:45Schaatsen - TechniekKristallijn Gent (BEL) 
20-22 okt 201726th Alta Valtellina TrophyBormio (ITA)
22 okt 2017Autumn TournamentGroningen (NED)
27-29 okt 2017Starclass-1Bergamo (ITA)
5 nov 2017KNSB Cup 3Leeuwarden (NED)
5 nov 20171e Trofeo InterregionaleBergamo (ITA)
9-12 nov 2017Audi ISU World CupShanghai (CHN)
10-12 nov 2017Starclass 2Davos (SUI)
11 nov 2017Challenge Neuilly sur MarneNeuilly sur Marne (FRA)
12 nov 2017Trophée National nr 1Neuilly sur Marne (FRA)
16-19 nov 2017Audi ISU World CupSeoul (KOR)
18 nov 2017Troisième Open du MouchoirCholet (FRA)
18 nov 2017Regionale competitie West Sebra Sports Cup no.1Utrecht (NED)
18-19 nov 2017Trofeo Giovanissimi nr 1Pinzolo (ITA)
19 nov 2017Beneluxcup-1Eindhoven (NED)
19 nov 2017Trophée National nr 2Cholet (FRA)
24-26 nov 2017Starclass-3Bormio (ITA)
25-26 nov 2017Trofeo Delle Regioni nr 1Renon (ITA)
1- 3 dec 2017Starclass-4Oberstdorf (GER)
2 dec 2017Challenge ReimsReims (FRA)
2 dec 20172nd Trofeo InterrregionaleBormio (ITA)
3 dec 2017Trophée National nr 3Reims (FRA)
9 dec 2017KNSB Cup 4Heerenveen (NED)
10 dec 2017Regionale competitie Noord-Oost no.3Heerenveen (NED)
10 dec 2017Nottingham OpenNottingham (GBR)
16-17 dec 2017National series Coppa Italia nr 2Torino (ITA)
17 dec 2017Jingle Bells CupsSheffield (GBR)
6- 7 jan 2018Trofeo Delle Regioni nr 2Baselga di Piné (ITA)
7 jan 2018Nottingham OpenNottingham (GBR)
12-14 jan 2018ISU European ChampionshipsDresden (GER)
13 jan 20183e Trofeo InterregionaleTorino (ITA)
13 jan 2018Challenge OrleansOrléans (FRA)
14 jan 2018Beneluxcup-2Tilburg (NED)
14 jan 2018Trophée National nr 4Orléans (FRA)
19-21 jan 2018Starclass-5Rostock (GER)
20 jan 2018KNSB Cup 5Utrecht (NED)
27-28 jan 2018National series Coppa Italia nr 3Bolzano (ITA)
28 jan 2018Regionale competitie Noord-Oost FinaleGroningen (NED)
2- 3 feb 2018Trofeo NicolodiTrento (ITA)
9-11 feb 2018Starclass-6Leeuwarden (NED)
10 feb 2018Olympic Winter Games Short TrackPyeongchang (KOR)
13 feb 2018Olympic Winter Games Short TrackPyeongchang (KOR)
15-19 feb 2018Alberta Winter GamesWood Buffalo, AB (CAN)
17 feb 2018Beneluxcup-3Liedekerke (BEL)
17 feb 2018KNSB Cup 6Groningen (NED)
17 feb 2018Challenge Le HavreLe Havre (FRA)
17 feb 2018Olympic Winter Games Short TrackPyeongchang (KOR)
18 feb 2018Trophée National nr 5Le Havre (FRA)
20 feb 2018Olympic Winter Games Short TrackPyeongchang (KOR)
22 feb 2018Olympic Winter Games Short TrackPyeongchang (KOR)
24-25 feb 2018Trofeo Giovanissimi nr 2Bergamo (ITA)
2- 4 mrt 2018ISU World Junior ChampionshipsWarsaw (POL)
3- 4 mrt 2018Dual CompetitionDresden (GER)
3 mrt 2018Campionato RegionaleBormio (ITA)
7-10 mrt 2018Manitoba Winter GamesThompson, MB (CAN)
10 mrt 2018Beneluxcup-4Nijmegen (NED)
11 mrt 2018Nottingham OpenNottingham (GBR)
16-18 mrt 2018ISU World ChampionshipsMontréal, QB (CAN)
24 mrt 2018European MastersSheffield (GBR)
31 mrt - 1 apr 2018Easter TournamentGent (BEL)
7- 8 apr 2018Trophée du Grand LionBelfort (FRA)
7 apr 2018Closing GamesTurnhout (BEL)
14 apr 2018Challenge AlbertvilleAlbertville (FRA)
15 apr 2018Trophée National nr 6Albertville (FRA)
21 apr 2018Criterium de France des JeunesFontenay-sous-Bois (FRA)
12 mei 2018Bradford OpenBradford (GBR)

 

Onze sponsors & partners

STKG bedankt onze sponsers, steun hen als wederdienst!

Albert Informatica
Albert Vastgoed
Caboor & Zonen
MSL-Projects
IJsbaan Kristallijn Gent
Sportstad Gent
Provincie Oost-Vlaanderen

Heb je nog vragen?

Contacteer ons dan via email: info@stkg.be. Andere mogelijkheden voor contact vind je op onze contactpagina.